КОРОПЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ

з посиленою військово-фізичною підготовкою

Адреса: смт.Коропець,   вул.Марка Каганця, 3А

E-mail: intkor@ukr.net 
Тел.: 0355547566


Меню сайту
Годинник

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

АФОРИЗМИ

Освіта України

 

Змагання

ПЕРЕМОЖЦІ - 2017-2018 н.р.

 

Вітаємо:

призерів міжрайонного турніру пам'яті ДИДИНИ К.П. 

по волейболу (ІІ місце), а саме:

- Василинюк І.
- Саврука О.
- Бондаренка А.
- Пілецького О.
- Холохолова Г.
- Мельника В.
- Антімонова М.
- Недоляка Б.

-- 11-В клас
-- 11-А клас
--11-Б клас
-- 11-Б клас
-- 11-Б клас
-- 9-А клас
-- 10-Б клас
-- 10-В клас

Кращим гравцем  турніру  став учень 11-В класу

ВАСИЛИНЮК Іван,

який нагороджений  грошовою премією

 


Вітаємо:

призерів районних змагань з баскетболу (ІІ місце)

- Зайцева Т.
- Лисенка О.
-Антімонова М.
-Крупу П.
- Рожка М.
- Снігура І.
- Саковського В.
- Бондаренка А.
- Холохолова Г.
- Базишина М.

-- 9-Б клас
-- 10-Б клас                 
--10-Б клас
--10-Б клас
--10-В клас
--10-В клас
--10-В клас
--11-Б клас
--11-Б клас
--11-В клас



 

Вітаємо:

із  виконанням спортивного нормативу:

  • першого юнацького розряду
        Василинюк Івана         - 11-В клас
        Ништу Назарія             - 10-Б клас
        Письменчука Васил     - 11-А клас
  • третього розряду
       
    Мердух Роксолану       - 10-А клас

     

Вітаємо:

команду волейболістів ліцею-інтернату, які виграли  обласні зональні змагання серед ЗОШ І-ІІІ ступенів, а саме:

1. Василинюка Івана - 11-В клас;
2.Холохолова Геннадія - 11-Б клас;
3. Пілецького Олександра - 11-Б клас;
4. Бондаренка Анатолія - 11-Б клас;
5.  Чубатого Ігоря - 11-В клас;
6. Яремчука Дмитра - 11-Б клас;
7. Смоліча Данііла - 11-Б клас;
8. Саврука Олега -  11-А клас;
9. Антімонова Максима - 10-Б клас;
10. Мельника Владислава - 9-А клас.

Підготував команду до змагань учитель вищох категорії 

ЖИЧИЦЬКИЙ Іван Іванович

Вітаємо:

команду дівчат з волейболу, які у районних змаганнях посіли третє місце, а саме:

1. Дубковецьку Аннастасію - 11-Б клас;
2. Онищук Тетяну - 11-Б клас;
3. Петрусенко Марію - 11-А клас;
4. Новаковську Люсю - 11-Б клас;
5. Загорійчук Діану - 11-Г клас;
6. Чорну Софію - 11-Г клас;
7. Коновал Соломію - 11-Г клас;
8. Адубецьку Ананстасію - 11-Г клас;
9. Басок Тетяну - 10-А клас

 

 


Вітаємо:

команду ліцею-інтернату за зайняте ІІ місце у районних змаганнях з футзалу серед юнаків, а саме:

1. Лисенка Олега - 10-Б клас;
2. Антімонова Максима - 10-Б клас; 
3. Ярошевського Дениса - 9-А клас;
4. Крупу Павла - 10-Б клас;
5.  Чубатого Ігоря - 11-В клас;
6. Санжаревського Кирила - 11-В клас;
7. Базишина Максима - 11-В клас;
8. Рожка Миколу - 10-В клас;
9. Саковського Вадима - 10-В клас;
10. Холохолова Геннадія - 11-Б клас;

Кращим воротарем районних змагань з футзалу серед юнаків ЗОШ І-ІІІ ступенів у залік ХХІІ Спортивних ігор школярів Монастириського району став 

ЛИСЕНКО Олег

 


1. Саврука Олега - 11-А клас;
2. Холохолова Геннадія - 11-Б клас;
3. Бондаренка Анатолія - 11-Б клас;
4. Смоліча Данііла - 11-Б клас;
5.  Пілецького Олександра - 11-Б клас;
6. Василинюк Івана - 11-В клас;
7. Антімонова Максима - 10-Б клас;
8. Недоляка Богдана - 10-В клас;
9. Мельника Владислава - 9-А клас;
10.Ярошевського Дениса - 9-А клас.
11. Яремчука Миколу - 11-Б  клас 

крищим гравцем району став

ВАСИЛИНЮК ІВАН



Вітаємо:

"Срібного призера" відкритого чемпіонату Тернопільської області з кікбоксингу

БЕРЕЗУ-ДУДУ Олександра 



Вітаємо:

переможців та призерів чемпіонату області з легкої атлетики у м.Тернополі:

1. БАСОК Тетяну  (10-А клас)  -  І місце з метання спису;
2. ПИСЬМЕНЧУКА Василя (11-А клас) - І місце з метання спису;
3. СЕМ'ЯНЧУК Інну (10-А клас) - ІІ місце з метання спису;
4. КРИСЕВИЧА Михайла (11-А клас)   - ІІ місце з метання спису; 
5. ВАСИЛИНЮКА Івана (11-В клас) - ІІІ місце з метання спису;
6. БАСОК Тетяну (10-А клас) - ІІІ місце зі штовхання ядра;
7. ПИСЬМЕНЧУК Марію (10-А клас) - ІІІ місце з метання спису.



ПЕРЕМОЖЦІ - 2016-2017 н.р.

Вітаємо:

Адміністрація та учнівські колективи вітають переможців міжрайонного турніру по волейболу:

1. Петрусенко М - 10-А клас;
2. Онищук Т. - 10-Б клас;
3. Швець М. - 10-Б клас;
4. Дубковецьку А. - 10-Б клас;
5. Загорійчук Д. - 10-Г клас;
6. Коновал С. - 10-Г клас;
7. Костельну Н. - 11-В клас;
8. Московченко І. - 11-В клас;
9. Колодій В. - 11-В клас;
10. Пасічник У. - 11-В клас.
 

крищим гравцем турніру стала

КОНОВАЛ СОЛОМІЯ


 

Вітаємо:

Адміністрація та учнівські колективи вітають призерів IX волейбольного турніру  у м.Кременці (друге місце)

1. Лободюка В. - 11-Б клас
2. Саврука О. - 10-А клас;
3. Холохолова Г. - 10-Б клас;
4. Бондаренка А. - 10-Б клас;
5. Смоліча Д. - 10-Б клас;
6. Яремчука М. - 10-В клас.

 

 


Вітаємо:

Адміністрація та учнівські колективи вітають переможців з міні-футболу у м.Бучачі, а саме:

1. Буцяка М - 8 клас;
2. Ярошевського Д. - 8 клас;
3. Кітуру Р. - 9-А клас;
4. Круп'яка В. - 9-А клас;
5. Лисенка О.  -Б клас;
6. Крупу П. - 9-Б клас;
7. Антімонова М -  9-Б клас.
 


Грамотами Монастириської районної громадської організації "Федерація футболу" нагороджений 

ЛОБАНОВ Дмитро:

 кращий гравець і кращий бомбардир



Вітаємо:

Адміністрація,  вчительський та учнівський колективи вітають юнаків за зайняте ІІ місце у районних змаганнях з футзалу, а саме:

1. Ярошевського Дениса - 8 клас
2. Лисенка Олега - 9-Б клас
3. Холохолова Геннадія - 10-Б клас
4. Базишина Максима - 10-В клас
5. Санжаревського Кирила - 10-В клас
6. Лобанова Дмитра - 11-А клас
7. Шинкарчука Ігоря - 11-А клас
8. Галюлька Юрія - 11-Б клас
9. Лободюка Володимира - 11-Б клас
10. Заставецького Василя - 11-Б клас

міні футбол 2 місце

 



Вітаємо:

Адміністрація,  вчительський та учнівський колективи вітають юнаків з перемогою у районних змаганнях з волейболу серед ЗОШ І-ІІІ ступенів, а саме:

1. Саврука Олега - 10-А клас;
2. Холохолова Геннадія - 10-Б клас;
3. Бондаренка Анатолія - 10-Б клас
4. Смоліча Даніїла - 10-Б клас
5. Яремчука Миколу - 10-Б клас
6. Василинюка Івана - 10-В клас
7. Берестецького Любомира - 11-Б клас
8. Лободюка Володимира - 11-Б клас
9. Гірняка Назарія - 11-Б клас
  WieyFtIl 4s

Кращим гравцем районних змагань з волейболу в залік ХХІ Спортивних ігор учнівської молоді Монастирищини став учень 10-В класу

ВАСИЛИНЮК Іван,

який нагороджений Грамотою громадської організації, "Спортивна Монастирищина".
Команду підготував вчитель фізичної культури Жичицький Іван Іванович



Вітаємо:

переможців та призерів чемпіонату області з легкої атлетики у м.Тернополі:

1. ВАСИЛИК Марію (9-А клас)  -  І місце з метання спису;
2. МУЗИКУ Іванну (11-В клас)  -  І місце з метання спису,  І місце з штовхання ядра;
3. ПИСЬМЕНЧУКА Василя (10-А клас) - ІІ місце з метання спису;
4. ПІЛЕЦЬКОГО Олександра (10-Б клас) - ІІІ місце з метання спису;
5. БАСОК Тетяну (9-А клас) - ІІІ місце з метання списа.



Вітаємо:

футбольну дружину ліцею-інтернату з перемогою у  районних змаганнях

  • Буцяка М. - 8 клас
  • Ярошевського Д. - 8 клас
  • Крупу П. - 9-Б клас
  • Лисенка О. - 9-Б клас
  • Холохолова Г. - 10-Б клас
  • Чубатого І. - 10-В клас
  • Базишина М. - 10-В клас
  • Дзюбановського Н. - 10-В клас
  • Санжаревського К. - 10-В клас
  • Домбровського В. - 11-А клас
  • Шинкарчука І. - 11-А клас
  • Лобанова Д. - 11-А клас
  • Лободюка В. - 11-Б клас
  • Заставецького В. - 11-Б клас
  • Галюлька Ю. - 11-Б клас
  • Берестецького Л. - 11-Б клас
fxe-zlHchi0


  • Вітаємо Шинкарчука Ігоря та Лобанова Дмитра

кращого гравця та кращого нападника

районних змагань з футболу серез ЗОШ І-ІІІ ступенів

в залік ХХІ спортивних ігор учнівської молоді Монастириського району



 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
    Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • МОН України
  • Тернопільський ОКІППО
  • Монастириський РМК
  • Міністерство оборони України
  • Коропець

    Корисні посилання

    Офіційне інтернет-представництва Президента України Верховна Рада України Комітет з питань науки і освіти ВРУ Урядовий Портал Міністерство освіти і науки України

    Copyright MyCorp © 2018
    uCoz