КОРОПЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ

з посиленою військово-фізичною підготовкою

Адреса: смт.Коропець,   вул.Марка Каганця, 3А

E-mail: intkor@ukr.net 
Тел.: 0355547566


Меню сайту
Годинник

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

АФОРИЗМИ

Освіта України

 

Правила конкурсного приймання

 

«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Начальник управління освіти і науки

Тернопільської облдержадміністрації

______________ О.З.Хома

«___» березня 2019р.

 

Правила конкурсного приймання до Коропецького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою

І. Загальні положення.

1. Правила конкурсного приймання в ліцейні класи Коропецького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою (далі ліцей) розроблено відповідно до Положення про ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.1999р. №717, Правил приймання до ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, затверджених спільним наказом Міністерства освіти України, Міністерства оборони України, Державного комітету у справах охорони державного кордону України від 26.07.1999р. №226/222/363, і визначають порядок організації відбору вступників до ліцею та порядок проведення вступних випробувань.

2. Ліцей забезпечує здобуття учнями базової та повної загальної середньої освіти і здійснює їх допрофесійну військову підготовку. Випускники ліцею отримують свідоцтва про базову та атестати про повну загальну середню освіту державного зразка.

3. До ліцею приймаються юнаки та дівчата  після закінчення 7,8,9-х класів загальноосвітніх шкіл, які за станом здоров'я можуть навчатися у ліцеї.

4. Відбір вступників проводиться на підставі вивчення особової справи, зарахування до ліцею - за результатами вступних випробувань.

5. За умови успішного проходження вступних випробувань право на зарахування до ліцею поза конкурсом мають юнаки та дівчата з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників бойових дій, дітей військовослужбовців, дітей, батьки яких були учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи або загинули під час виконання службових обов'язків, та дітей з багатодітних сімей.

6. Конкурсні випробовування здійснюються на безоплатній основі.

ІІ. Порядок відбору вступників

1. Приймальна комісія доводить до відома вступників правила приймання до Коропецького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, організовує приймання особових справ як правило в період до 25 червня. В окремих випадках, з дозволу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації, приймання документів може бути продовженим.

2. Для вступу подаються наступні документи:

 • особиста заява на ім'я начальника ліцею-інтернату про бажання навчатися в ліцеї;
 • заява-погодження батьків або осіб, які їх заміняють, про участь дитини у конкурсі;
 • характеристика і табель успішності, засвідчений підписом директора і печаткою навчального закладу, або оригінал свідоцтва про базову загальну середню освіту та 3 його ксерокопії;
 • відзнаки про досягнення у навчанні та спортивних змаганнях;
 • медичні документи: картка медичного огляду тих, хто вступає у військовий навчальний заклад, (проходження первинного медичного огляду у військкоматі за місцем проживання згідно з наказом Міністерства оборони України від 14.08.2008р. №402), до якої додається флюорографія, ЕКГ з розшифровкою, розгорнутий аналіз крові, сечі, вкладний листок підлітка до медичної карти (форма 025-1/V), амбулаторна картка дитини (форма 112-у); довідка про зроблені щеплення (форма 063-о); сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду та довідка про проходження обов'язкових попереднього та періодичних оглядів;
 • свідоцтво про народження (ксерокопія);
 • підтверджуючі документи про право вступу поза конкурсом;
 • 6 фотокарток розміром 3х4;
 • довідка про склад сім'ї;
 • довідка з місця роботи батьків (або осіб, які їх заміняють);
 • копія ідентифікаційного коду (3шт.);
 • папка-швидкозшивач (10 файлів, 20 аркушів А4, 3 зошити в клітинку, 2 зошити в лінійку, 2 конверти з маркою).

3. Документи, після надходження, оформляються в особову справу, яку розглядає приймальна комісія ліцею, і за результатами її вивчення складає списки вступників.

4. Вступники прибувають до ліцею для вступного випробовування у зазначений термін.

5. Житлом і харчуванням на період вступних випробовувань вступники не забезпечуються.

ІІІ. Організація вступних випробувань.

 1. Вступні випробування проводяться протягом двох днів, як правило, в період з 30 червня по 10 липня. В окремих випадках, у погодженні з управлінням освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації, можуть бути організовані додаткові вступні випробовування.

2. Вступні випробовування передбачають:

 • фахові вступні випробовування: медичний огляд; рівень фізичної підготовки; психологічне обстеження. Вступники, які не витримали фахові вступні випробовування, до вступних іспитів не допускаються.
 • вступні іспити із загальноосвітніх дисциплін - українська мова (диктант) для 8-10 класів, історія України (тести) для 8-9 класів, історія України і правознавство (тести) для 10 класів.

3. Перевірка рівня фізичною підготовленості (комплексне тестування: підтягування, біг 100м, 1000м) проводиться після проведення медичного огляду, відповідно до таблиці оцінювання виконання нормативів.

4. Для проведення вступних випробувань наказом начальника ліцею-інтернату затверджується склад приймальної комісії. Головою приймальної комісії є начальник ліцею або його заступник.

5. До участі у вступних випробуваннях допускаються учні на підставі заяви на ім'я начальника ліцею-інтернату батьків або осіб, які їх заміняють, та погодження управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації.

6. Вступники, які закінчили навчальний заклад з високим рівнем навчальних досягнень складають тільки фахові вступні випробовування.

7. Розклад вступних випробувань складається в ліцеї і затверджується начальником не пізніше ніж за 10 днів до їх початку.

8. Вступники, які в призначений час не прибули на один із іспитів, без поважних причин участь у конкурсному відборі не приймають.

9. Повторне складання іспитів не дозволяється.

IV. Порядок зарахування

1. Діти, які за рейтингом пройшли конкурс, зараховуються до навчального закладу наказом начальника ліцею на підставі рішення приймальної комісії. Зарахування дітей проводиться протягом 5 днів після оголошення результатів конкурсу.

2. Якщо учні, їх батьки або особи, які їх замінюють, не згідні з рішенням приймальної комісії, вони можуть звернутися до голови цієї комісії з апеляцією. Апеляції на письмові роботи подаються в день оголошення результатів вступних випробувань і розглядаються протягом трьох днів. Для розгляду апеляції створюється апеляційна комісія, чисельність та склад якої визначається начальником ліцею.

3. У разі, якщо висновки апеляційної комісії не задовольняють осіб, які подали апеляцію, останні можуть звернутися до управління  освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації, яке створює свою апеляційну комісію, чиє рішення є остаточним.

4. Учні, які за підсумками вступних випробувань не зараховані до ліцею, продовжують навчання за місцем проживання.

5. Учні, які зараховані до ліцею, але не приступили до занять без поважних причин протягом 10 днів від їх початку відраховуються з навчального закладу. На звільнені місця проводиться додаткове конкурсне приймання.

6. Після зарахування до ліцею вступник повинен подати оригінал документа про освіту (свідоцтво про базову загальну середню освіту) не пізніше зазначеного адміністрацією терміну.

V. Контроль за проведенням конкурсу

1. Начальник ліцею-інтернату несе персональну відповідальність за дотриманням вимог Правил конкурсного приймання.

2. Контроль за організацією та проведенням конкурсу, за його результатами, порядком зарахування дітей до ліцею проводить управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації.

3. При порушенні ліцеєм Правил конкурсного приймання рішенням управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації результати конкурсу визнаються не дійсними. У такому разі управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації організовує і проводить повторний конкурс, результати якого є остаточними.

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
    Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • МОН України
 • Тернопільський ОКІППО
 • Монастириський РМК
 • Міністерство оборони України
 • Коропець

  Корисні посилання

  Офіційне інтернет-представництва Президента України Верховна Рада України Комітет з питань науки і освіти ВРУ Урядовий Портал Міністерство освіти і науки України

  Copyright MyCorp © 2019
  uCoz